.

FİRMA PROFİLİ

BEDİRHAN PVC KAPI PENCERE; Konyada PVC kapı pencere sistemlerinin imalat ve montaj hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Hizmet halkamızın içinde; Pvc kapı pencere sistemlerinin hem imalatı hem de monbtajının yapılması, çelik kapı satış ve montaj hizmetleri, duşakabin imalat ve montaj hizmetleri ile pvc sinekliklerin imalat ve montaj hizmetleri yer almaktadır.


Yıllardan beri süregelen faaliyetlerimizde firmamız için önemli olan unsur, ürünlerini zamanında, kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatla müşterilerine sunmak ve bu ürünleri sunarken de müşterileriyle sıcak bir dost ilişkisi kurmak olmuştur.


Ürün kalitemiz ve usta işçiliğimiz sizlere, güven verecektir.


Sektörde lider ve yenilikçi yapısıyla, yüksek üretim kapasitemiz, profesyonel montaj ekibimiz, kalitesi yüksek malzemelerimiz ile Memnuniyetiniz garantimiz altındadır.


Vizyon ;


Her zaman için kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerimize sunarak onların güvenini kazanmaktır. edilen kurum.


Misyon ;


Müşteri taleplerini karşılarken kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


pvc kapı ve pencere, pvc sineklik, sineklik imalatı, duşakabin imalatı ve montajı, çelik kapı imalat ve montajı, pvc kapı pencere fiyatları

ARA

WHATSAPP